Patronat wydawniczy – Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku. Proste przepisy, ćwiczenia, oczyszczanie umysłu w oparciu o badania naukowe Liana Werner-Gray

W ramach podjętej współpracy z wydawnictwem Vital przedstawiamy kolejną pozycję literacką Kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku. Proste przepisy, ćwiczenia, oczyszczanie umysłu w oparciu o badania naukowe Liana Werner-Gray.

Książka to publikacja, która dostarcza ciekawe przepisy, porady zdrowotne oraz wskazówki od lekarzy i innych ekspertów. Daje nowy punkt widzenia, który łatwo możesz wprowadzić w życie, aby wspomóc zapobieganie i leczenie nowotworów, a także radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi leczenia. Autorka podkreśla zmiany w sposobie myślenia, jakie zachodzą w społeczności medycznej, idące w kierunku bardziej funkcjonalnego, środowiskowego podejścia do leczenia. Ucząc nas, że żywność może być używana jako lekarstwo.

W książce dowiesz się m.in.:

  • najlepsze suplementy przeciwnowotworowe
  • 15 najbardziej toksycznych produktów, których należy unikać
  • porady żywieniowe dla najbardziej powszechnych rodzajów nowotworów
  • kompleksowa dieta antyrakowa krok po kroku

Większość ludzi, którzy poprawiają swoje nawyki żywieniowe, napełniając swoje ciała wartościowymi substancjami odżywczymi, niemal natychmiast zaczyna czuć się lepiej.Jeśli szukasz pomocy ta pozycja powinna znaleźć się w Twojej bibliotece!

Ocen ten wpis

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *