Męskie fantazje – o czym marzy Twój ukochany

Mężczyźni jak wiadomo to wzrokowcy. Kiedy na horyzoncie pojawi się piękna kobieta, ich wyobraźnia zaczyna pracować i podsuwa różne obrazy. Nie ma znaczenia, czy mężczyzna jest singlem, czy jest żonaty. Posiadanie fantazji erotycznych jest jak najbardziej naturalne, może nawet warto je poznać, bowiem fantazje erotyczne podniecają, przełamują rutynę oraz mogą dodać odrobinę pikanterii związkowi.

W artykule przedstawiamy 6 najbardziej popularnych męskie fantazje

1. Seks z dwoma kobietami. O trójkącie marzy prawie większość facetów. Dwie ponętne kobiety, to szczyt marzeń. Kilku mężczyzn ujawniło, że zdarza się im myśleć o seksie ze swoją żoną i inną kobietą, jednak starają się odpychać od siebie takie fantazje.

2. Przebieranie. Mundurek pokojówki, a czasem po prostu seksowna bielizna i kilka gadżetów jak np. kajdanki to coś, o czym marzy dużo mężczyzn. Przywiązany do łóżka będzie musiał poddać się kobiecie. Dominująca kobieta w łóżku to równie częste marzenie panów.

3. Niespodzianka. Wielu facetów marzy o spontanicznym seksie w niecodziennej sytuacji. Fantazja o stosunku z seksowną nieznajomą to jedno z mocno pobudzających marzeń. „The Journal of Sexual Medicine” uważa, że 73% facetów fantazjuje o seksie z nieznajomą, najchętniej bizneswoman.

4. Masturbacja partnerki. Wyobrażenie kobiety, która sama sprawia sobie rozkosz, potrafi bardzo mocno zadziałać na każdego faceta. Jest to jedno z równie często ujawnianych fantazji.

5. Seks na plaży. Takie fantazje, również królują w głowach mężczyzn. Gorąca kobieta i równie gorąca noc, na plaży to pragnienie wielu facetów.

6. Seks z szefową. Starsza, piękna, bardziej doświadczona, idealne kształty, uwydatnione w obcisłej, ołówkowej spódnicy. Ta fantazją, także potrafi dobrze nakręcić niejednego faceta.

Fantazje seksualne mogą być proste lub wyrafinowane, stonowane lub bardzo pikantne. W temacie fantazji seksualnych nie ma chyba wątpliwości, mężczyźni uwielbiają seks i jest bardzo dla nich ważny. Męskie fantazje są bardzo odważne i chętnie mężczyźni zdecydowali by się je zrealizować.

Męskie fantazje – o czym marzy Twój ukochany
5 (100%) 1 głosów