Kasia Dziurska – trenerka, która zdobywa coraz większą popularność

Trener personalny, instruktorka fitness i tańca – Kasia Dziurska to wszechstronna i niezwykle utalentowana kobieta. Nic dziwnego, że zdobywa coraz większą popularność w branży fitness oraz show-biznesie.

Katarzyna Dziurska i jej osiągnięcia

Kasia już jako dziecko była bardzo pracowita i rozwijała swoje talenty. Brała udział w krajowych i zagranicznych zawodach tanecznych – tańczyła hip-hop i dancehall – a także była członkiem grupy „Cheerleaders Prokom Gdynia”, z którą występowała podczas meczów NBA. Sport zawsze był jej bardzo bliski dlatego postanowiła ukończyć studia o specjalności trenera personalnego i instruktora fitness na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Obecnie, Kasia jest utytułowanym sportowcem. Może pochwalić się wieloma osiągnięciami w branży fitness, na które ciężko pracowała. Trenerka jest m.in.:

  • Wicemistrzynią Europy w Fitness Arnold Classic Europe,
  •  Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic,
  • Mistrzynią Europy Bikini Fitness,
  • Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Dziurska występuje jako ekspertka fitness w popularnych programach śniadaniowych – „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień dobry TVN”. Wzięła także udział w programie „Dancing With The Stars”, gdzie w parze z Tomaszem Barańskim wywalczyła drugie miejsce.

Kasia Dziurska trener personalny – jak wygląda trening?

Od kilku lat, Kasia jest jedną z najbardziej znanych i rozchwytywanych trenerek personalnych. Działa na Facebooku, gdzie jej fanpage obserwuje niemal 140 tysięcy osób oraz na Instagramie, gdzie obserwujących ma 2 razy więcej bo, aż 286 tysięcy. Trenerka radzi swoim podopiecznym, aby treningi były regularne. Uważa, że lepiej ćwiczyć codziennie po 30 minut, niż raz w tygodniu przez 2 lub 3 godziny. Na początku możecie wykonywać proste ćwiczenia z ciężarem własnego ciała (pompki, pajace, przysiady, unoszenia bioder), a gdy już poczujecie się pewnie – dodajcie ćwiczenia z obciążeniem. Mogą to być np. hantle czy sztanga, które pomogą wam wyrzeźbić i wysmuklić sylwetkę. Jeśli nie wiecie od czego zacząć, warto poprosić o pomoc wykwalifikowanego trenera personalnego, który odpowiednio was poprowadzi. Kasia ma w swojej ofercie treningi personalne oraz konsultacje online, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Natomiast na kanale YouTube „Odchudzanie Bez Kitów” zamieszcza treningi dla osób, które wolą ćwiczyć bez wychodzenia z domu. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, ponieważ trenerka proponuje różne rodzaje ćwiczeń:

  • tabaty – krótkie, ale intensywne treningi interwałowe,
  • ABS – brzuch, uda, pośladki,
  • treningi na smukłe nogi i pośladki.

Motywacja to najważniejsze hasło treningu Katarzyny Dziurskiej!

Kasia Dziurska jest osobą, która bierze z życia pełnymi garściami. Jest w szczęśliwym związku z trenerem personalnym – Emilianem Gankowskim, często podróżuje, a także rozwija swoje zainteresowania. Jak sama przyznaje: „Najwięcej zyskuje człowiek, który niczego nie odkłada na później … liczy się tu i teraz, jutro może być za późno!”. Takim podejściem do życia Kasia zaraża innych na tyle, że „schodzą oni z kanapy” i zaczynają wyznaczać sobie cele, w których osiągnięcie nigdy nie wierzyli. Kasia opisuje samą siebie tymi słowami: „Silniejsza każdego dnia, kobieca w każdym calu, świadoma swoich celów, to właśnie ja!” I pragnie, aby tymi słowami mogła opisać siebie każda kobieta. Tego życzymy wszystkim naszym czytelniczkom!

Ocen ten wpis

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *