Kalendarz wydarzeń: beauty/eko/zdrowie 2019

30.Targi Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody- 10/12.05

Firmy biorące udział w 30. Targach Medycyny Naturalnej, Zdrowia i Urody przygotowały bogatą ofertę m.in.:  przypraw, suplementów diety, artykułów medycznych. Będą również firmy oferujące kosmetyki naturalne, preparaty ziołowe,  soki, miody. Można będzie uzyskać porady dotyczące zdrowia oraz podać się zabiegom fizjoterapeutycznym i upiększającym. W czasie targów odbędą się prelekcje poświęcone tematyce zdrowia.
Lokalizacja:
Centrum Targowe Chemobudowa – Kraków S.A.
ul. Klimeckiego 14
Kraków
Bilet: płatne

Czerwiec 2019

Kongres Food Forum - 15.06

Kongres Food Forum to nasze największe wydarzenie i jedyna taka okazja w roku, aby w wyjątkowej oprawie poznać najważniejsze doniesienia naukowe, dotyczące żywienia w specyficznych, aktualnie badanych na świecie, jednostkach chorobowych. Jest to niepowtarzalna okazja, aby na jednej scenie zobaczyć i wysłuchać najlepszych specjalistów z dziedziny dietetyki, ekspertów celowanej probiotykoterapii i suplementacji.
Lokalizacja:
Multikino Złote Tarasy
Warszawa
Bilety: płatne

Żywienie bez granic - 31.05 - 01.06

Wydarzenie ma zgromadzić studentów, pracowników ochrony zdrowia oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką żywienia zarówno w zdrowiu jak i chorobie. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy z zakresu wsparcia żywieniowego oraz leczenia żywieniowego  w oparciu o najnowsze doniesienia ze świata nauki zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine.
Lokalizacja:
Centrum Dydaktyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Księcia Trojdena 2a
Warszawa

Bilety: płatne

Lipiec 2019

II Letnia Akademia Dermatologii - 19/20.07

„Choroby dermatologiczne, o których rzadko mówimy” - konferencja warsztatowa dla praktyków. Podczas konferencji poruszymy nie tylko tematy związane z leczeniem i pielęgnacją skóry, ale również przyjrzymy się zagadnieniom związanym z możliwościami zastosowania leserów w szerokim zakresie dzięki współpracy z partnerami wydarzenia.
Lokalizacja:
Hotel Kolumna Park ul. Hotelowa 1
Przygoń
Bilety: płatne

Wrzesień 2019

32. Targi Beauty Forum - 20/21.09

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów związanych z branżą beauty w Polsce. Oferta targów usatysfakcjonuje zarówno doświadczonych specjalistów dynamicznie rozwijającego się segmentu beauty, właścicieli firm i gabinetów, jak i tych, którzy znajdują się na początku swojej życiowej przygody, jaką jest wejście w świat szeroko pojętej estetyki i pielęgnacji.
Lokalizacja:
Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO
ul. Modlińska 6 d
Warszawa

Bilety: płatne

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne - 20/22.09

Najnowsze produkty kosmetyczne, aktualne trendy i przegląd usług kosmetycznych na największych międzynarodowych targach fryzjerskich i kosmetycznych w tej części Europy Środkowej. Wydarzenie dla profesjonalistów i wszystkich miłośników piękna! Bezpłatne zabiegi, makijaże, stylizacje fryzur i paznokci! Spotkania z Gwiazdami!
Lokalizacja:

PTAK WARSAW EXPO
al. Katowicka 62
Nadarzyn
Bilety: płatne

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki - 21/22.09

Na naszych targach, odbywających się cyklicznie w Krakowie i Katowicach znajdziesz najciekawsze dostępne na polskim rynku marki kosmetyczne, które opierają produkcję na ekologicznych, naturalnych lub wegańskich surowcach.
Lokalizacja:
Kraków

Październik 2019

22. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie - 5/6.10

Najświeższe trendy, innowacyjne produkty, widowiskowe pokazy z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy, porady ekspertów i setki stoisk! Targi URODA są też areną emocjonujących konkursów i mistrzostw. O tytuł najlepszych z najlepszych rywalizowali specjaliści w makijażu permanentnym i wizażu, a także styliści paznokci.
Lokalizacja:
AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11
Gdańsk

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych - 11/13.10

Czołowi wytwórcy i dystrybutorzy, kupcy, właściciele sklepów specjalistycznych, hurtowni spożywczych i wielobranżowi – z myślą o nich powstały targi Warsaw BIOEXPO, nowe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Czekają wyjątkowe strefy tematyczne: Food,Drink, Beauty & Cleaning, Ekotech, Biolife, Bioagro, Startup, Supporting Bodies oraz wiele innych.
Lokalizacja:
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
Nadarzyn
Bilety: płatne

Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty - 12/13.10

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić wyjątkowe, naturalne prezenty, wysłuchać przedstawicieli rodzimych marek i manufaktur, a także reprezentantów firm zagranicznych, których kosmetyki naturalne zdobywają sławę globalną.
Lokalizacja:
Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń
ul.Tramwajowa 1-3
Wrocław
Bilety: darmowe

Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food & VII Targi Ekologicznego Stylu Życia beEco - 18/20.10

To największe w Polsce wydarzenie branży BIO. Jest to okazja do poznania nowych i wyjątkowych firm i ich ofertą produktów często niszowych i niedostępnych na co dzień w sklepach sieciowych. Targi to nie tylko stoiska, ale też interesujący program spotkań branżowych i wydarzeń towarzyszących.
Lokalizacja:
Łódź Expo Hala
aleja Politechniki 4
Łódź

Bilety: płatne

6. Targi Hari Forum - 19/20.10

Hair Forum to miejsce twórczych spotkań, kontaktów oferujących nowe perspektywy, inspirujących i zapadających w pamięć widowiskowych prezentacji, emocjonujących mistrzostw i konkursów oraz doskonałych możliwości poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych doświadczeń. Tu piękno spotyka się z pasją, a kreacja z pragnieniem doskonalenia umiejętności.
Lokalizacja:
Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO
ul. Modlińska 6 d
Warszawa

Bilety: płatne

Listopad 2019

40. Kongres Kosmetyczny LNE - 9/10.11

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty. Od lat łączymy wiedzę na najwyższym poziomie z ofertą najlepszych producentów kosmetycznych (ponad 500 marek z Polski i świata). Dzięki temu Kongres Kosmetologiczny LNE zyskał miano najważniejszej imprezy o charakterze edukacyjno-targowym w Polsce.
Lokalizacja:
EXPO Kraków
Galicyjska 9
Kraków
Bilety: płatne

29. Konferencja European Childhood Obesity Group (ECOG) - 13/16.11

Podczas Konferencji proponujemy udział w różnych formach szkolenia począwszy od wykładów plenarnych, poprzez warsztaty, udział w pracach grup roboczych, dyskusjach eksperckich i prezentacjach ciekawych przypadków klinicznych. Tematy omawiane na konferencji będą koncentrować się wokół najnowszych zagadnień związanych z otyłością dziecięcą ze szczególnym zwróceniem uwagi na możliwości wczesnej prewencji, wypracowania modelu opieki który mógłby poprawić skuteczność leczenia tej choroby i powikłań z nią związanych.
Lokalizacja:
Vienna House
Sokolska 24, 40-086 Katowice

Bilety:
płatne

7 Targi "EKOstyl 2019" - Zdrowej żywności, Stylu życia i Ekorodziny - 15/17.11

Targi są doskonałą okazją, by zobaczyć, wypróbować i zakupić bezpośrednio u producentów cenne dla zdrowia produkty w celu poprawy jakości swojego życia i życia swoich bliskich. Tradycyjnie bielskim targom towarzyszyć będą wykłady, warsztaty i prelekcje, dotyczące najnowszych osiągnięć i wydarzeń światowych ekobranży z udziałem wybitnych ekspertów i autorytetów.
Lokalizacja:
ul.Karbowa 26
Bielsko-Biała
Bilety: płatne

Beauty Fair 2019 - 23/24.11

Dużo będzie się działo na tegorocznej edycji Targów a to za sprawą imponującej liczby pozycji programowych dla kosmetyczek, wizażystek, stylistek paznokci, podologów, trychologów i kosmetologów. Stawiamy na edukację - branża beauty ciągle się uczy. Poznaje i wdraża, dowiaduje się i testuje, śledzi nowinki i zawsze jest na bieżąco z innowacyjnymi rozwiązaniami.
Lokalizacja:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
plac Sławika i Antalla 1
Katowice

Bilety: płatne

X Konferencja Żwyienie, Zdrowie i Choroby - 30.10

Tematy wiodące X Konferencji Żywienie, Zdrowie i Choroby 2019: modulowanie mikrobioty jelitowej dietą,dieta w autyzmie,dieta w nieswoistych zapaleniach jelit,jadłowstręt psychiczny, niedożywienie,leczenie żywieniowe w chorobach trzustki,dieta w chorobie Hashimoto.
Lokalizacja:

Hotel Ibis Styles – Wrocław Centrum
Plac Konstytucji 3 Maja 3
Bilety: płatne

Kalendarz wydarzeń: beauty/eko/zdrowie 2019
5 (100%) 3 głosów

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *