Metamorfozy po treningach EMS

Walka z nadprogramowymi kilogramami nie należy do najprostszych. Kiedy jednak znajdziesz na nie sposób, poczujesz satysfakcję i radość, które zmienią w Twoim życiu naprawdę wiele! Zyskasz nie tylko lepszy wygląd, ale staniesz się też pewniejsza siebie. Podstawą skutecznego odchudzania jest wdrożenie dobrego planu. Przekonały się o tym nasze klientki, które zaufały nam pod tym względem. Poznaj spektakularne metamorfozy, za którymi stoją specjaliści ze studio FitXpress, Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej oraz Przełomu w Odżywianiu. One naprawdę robią wrażenie!

Dlaczego warto poświęcić swój czas na pracę nad własną sylwetką?

Myśląc o podstawowych motywacjach do odchudzania, najczęściej skupiamy się na takich zaletach jak aspekty estetyczne. A jednak zgubienie nadprogramowych kilogramów jest nie tylko sposobem na lepszy wygląd, ale również na zdrowie organizmu, w tym również zdrowie naszej psychiki. Nadwaga to nie tylko zaburzone proporcje sylwetki. To również znacznie gorsza kondycja fizyczna oraz większe prawdopodobieństwo pojawienia się takich chorób jak cukrzyca, choroby sercowo-naczyniowe, choroba Alzheimera czy depresja.

Wprowadzając do swojego życia zdrowe nawyki, takie jak zbilansowana dieta i aktywność fizyczna, możemy zmienić naprawdę wiele. Nie tylko będziemy czuć się atrakcyjniejsi, ale również o wiele bardziej pewni siebie. Już nawet drobna metamorfoza potrafi pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie i skutecznie zmotywować do dalszej pracy nad sobą. Kiedy poświęcamy swój czas na aktywność fizyczną, już na początkowym etapie otrzymujemy pierwsze korzyści. Nasz organizm zaczyna produkować więcej endorfin i w efekcie mamy o wiele lepsze nastawienie do świata, a co za tym idzie – jesteśmy bardziej odporni na codzienny stres. Z każdym kolejnym zgubionym kilogramem czujemy się coraz lepiej w swoim ciele oraz mamy w sobie coraz więcej werwy i energii.

Dowodem na to są efekty, jakie osiągnęliśmy we współpracy z kosmetologami z Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej oraz dietetykami z Przełomu w Odżywianiu. Wspólnie z grupą wykwalifikowanych specjalistów – naszych partnerów stoimy za sukcesem, jakimi są metamorfozy naszych klientek.

Nasze treningi EMS w studio FitXpress, profesjonalnie opracowany plan dietetyczny oraz specjalistyczne zabiegi kosmetologiczne zdecydowanie wpłynęły na satysfakcję naszych podopiecznych.

Już 30 minut ćwiczeń z wykorzystaniem metody elektrostymulacji mięśni przynosi nam pierwsze korzyści, jak np. lepsze samopoczucie. Dalsze efekty treningów, takie jak coraz lepsza kondycja fizyczna oraz coraz ładniejsza sylwetka, zauważamy po każdej kolejnej sesji. Każdy centymetr mniej sprawia, że czujemy się coraz bardziej zmotywowani do dalszych ćwiczeń. Dlaczego warto zainwestować swój czas we współpracę z nami? Wystarczy spojrzeć na grono naszych zadowolonych klientek. Ich metamorfozy to dowód na to, że osiągnięcie zamierzonego celu jest możliwe w naprawdę krótkim czasie. Spójrzcie i sami oceńcie!

Metamorfoza 1: Pani Edyta

finał pani edytka 2

Czy można zmienić swoje ciało w zaledwie 3 miesiące? Jak się okazuje – to naprawdę da się osiągnąć, jeśli zainwestujemy swój czas w efektywne ćwiczenia, takie jak trening EMS, będziemy stosować odpowiednio ułożoną dietę oraz wspomagające modelowanie sylwetki zabiegi kosmetyczne. Pani Edyta jest jedną z tych osób, które zaufały nam pod tym względem. Korzystając z naszych usług, w ciągu 3 miesięcy, straciła aż 11 kg! Jaka była jej droga do nowej sylwetki? Z jakimi problemami wcześniej się zmagała? Poznajcie jej historię!

Pani Edyta ma 32 lata i od 12 lat pracuje w jednej z warszawskich korporacji, w dziale sprzedaży (leasing samochodów służbowych dla firm). Odpowiedzialna praca, w której codziennie spędza się około 8-9h za biurkiem, znacząco wpłynęła na zmianę jej trybu życia. Wszelkie formy aktywności fizycznej odeszły na dalszy plan. Stres i brak czasu sprawiły, że pani Edyta zapominała o regularnym jedzeniu. Głównym posiłkiem na lunch był batonik popijany kolejną z rzędu kawą, a zmęczenie, które pojawiało się po pracy, nie motywowało jej do przygotowywania zdrowych obiadów. W efekcie, pani Edyta zyskała dodatkowe 20 kg. Taka zmiana nie wpływała dobrze na jej samopoczucie oraz kondycję fizyczną. Oprócz problemów z wagą, pojawiły się inne dolegliwości, takie jak ból kręgosłupa, niedoczynność tarczycy, PCOS i insulinooporność. Nie działały żadne treningi ani modne diety (dieta Dukana całkowicie rozregulowała jej organizm). Mimo dobrych chęci, waga ani drgnęła i wciąż pokazywała 82 kg. Brak rezultatów wcale nie sprawił, że pani Edyta się poddała. W tym czasie zaczęła szukać kolejnego sposobu na pozbycie się nadprogramowych kilogramów. W planie pojawiły się takie aktywności jak bieganie 3 razy w tygodniu oraz chodzenie pieszo, a w codziennym jadłospisie – dieta pudełkowa. Efekty? Po roku pani Edycie udało się zrzucić 10 kg. Niestety, waga zatrzymała się na 70-72 kg i nie były w stanie jej zmienić żadne dodatkowe treningi. Pojawiło się pytanie, co dalej.

Na tym właśnie etapie pani Edyta zainteresowała się konkursem METAMORFOZA Potrójne Uderzenie. Jak się okazało, opracowany przez nas program przyniósł niesamowite rezultaty. Pani Edyta ponownie uwierzyła w siebie i udowodniła, że wszystko jest możliwe, jeżeli wytrwale dążymy do celu. Praca nad sylwetką pod okiem trenera personalnego, dobrze dobrana dieta przez Dietetyka z Przełom w Odżywianiu oraz zabiegi kosmetyczne w Klinice Blanki Pawłowskiej, sprawiły, że ta metamorfoza stała się dla niej przełomowa.

Spadek masy ciała to jednak nie wszystko, bo pani Edyta osiągnęła równie imponujące wyniki we wszystkich obwodach.

 • Obwód talii zmniejszył się o 13 cm!
 • Obwód pasa zmniejszył się o 13 cm!
 • Obwód bioder zmniejszył się o 12 cm!
 • Obwód klatki piersiowej zmniejszył się o 10 cm!
 • Obwód ud zmniejszył się o 13 cm!
 • Obwód ramion zmniejszył się o 8 cm!

Łącznie we wszystkich obwodach pani Edyta straciła aż 69 cm. Co więcej, jej wiek metaboliczny zmniejszył się o 19 lat, a zawartość tkanki tłuszczowej zmniejszyła się o 8,5%.

„To dodało mi siły, by zabrać się również za pozostałe dziedziny mojego życia, zrobić w nich porządek i pozbyć się strachu przed kolejną porażką. Jestem wdzięczna za ten prezent i za nową siebie. Nie mam zamiaru tym razem tego stracić, tylko pracować dalej. Wiem, że warto” – wyznała pani Edyta.

Metamorfoza 2: Pani Lucyna

metamorfoza pani lucyna 6msc 2

Równie imponująco prezentują się efekty, jakie w zaledwie 6 miesięcy uzyskała pani Lucyna. Jej masa ciała spadła o 24 kg, a całkowita zawartość tkanki tłuszczowej zmniejszyła się o 12,5%! Jak przebiegała jej metamorfoza?

Historia pani Lucyny miała bardzo podobny scenariusz. Siedzący tryb życia w pracy w korporacji i mało ruchu w ciągu dnia, a potem wieczorne podjadanie. Pani Lucyna nawet nie zauważyła momentu, w którym jej ciało zmieniło się nie do poznania. Wówczas pojawiły się kompleksy, złe samopoczucie i wieczne rozdrażnienie. To nie było to odbicie w lustrze, które chciała widzieć nasza podopieczna. Na szczęście, pani Lucyna, zamiast załamywać ręce, postanowiła podjąć walkę z nadprogramowymi kilogramami. I tak, przypadkowo trafiła na stronę, która wyświetliła jej się w trakcie przeglądania Facebooka. Była to oferta specjalistów z Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej, firmy Przełom w Odżywianiu oraz naszego studio FitXpress. W ciągu sześciu miesięcy pracy z nami, pani Lucyna osiągnęła doskonałe wyniki i tym samym odzyskała kontrolę nad własną sylwetką.

 • Obwód talii zmniejszył się o 35 cm!
 • Obwód pasa zmniejszył się o 31 cm!
 • Obwód klatki piersiowej zmniejszył się o 20 cm!
 • Obwód bioder zmniejszył się o 15 cm!
 • Obwód łydek zmniejszył się o 8 cm
 • Obwód ud zmniejszył się o 24 cm!
 • Obwód ramion zmniejszył się o 14 cm!

Łącznie we wszystkich obwodach Lucyna straciła aż 147 cm! „Ten okres był dla mnie wyjątkowy – bywały chwile zwątpienia, lecz ciągłe motywowanie trenerów, mojej dietetyczki,kochanych Pań wykonujących zabiegi oraz moich bliskich sprawiły, że się udało! Namawiam tych, którzy borykają się z podobnym problemem do mojego, żeby spróbowali – naprawdę WARTO! Jestem gwarantem słów, że jeśli ktoś naprawdę czegoś chce, to na pewno to osiągnie” – wyznała nasza zadowolona klientka.

 Zacznij już teraz!

Jeśli walczysz z podobnymi problemami, a każda dotychczasowa próba w pracy nad własną sylwetką, kończyła się niepowodzeniem, to nie poddawaj się. Grunt to cierpliwość i wytrwałość! Jeśli do tej pory traciłaś motywację w odchudzaniu, możemy Cię zapewnić, że u nas możesz liczyć na doskonałe wsparcie. Z nami przejdziesz tę trudną drogę i wreszcie dobiegniesz do mety. Zaufaj nam i już teraz rozpocznij z nami swoją metamorfozę!

Dowiedz się jaka jest cena treningu EMS i przyjdź do nas na swój pierwszy bezpłatny trening.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest