Czy tabletki na odchudzanie naprawdę skutecznie odchudzają?

Gdy rozpoczynamy walkę o lepszą sylwetkę zmagamy się wieloma pokusami. By wzmocnić swoją siłę woli i by zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu sięgamy po specjalistyczne diety i trenerów personalnych. Poszukując dalszych pomocy rozważamy zakup odpowiednich herbatek i tabletek odchudzających.
Dziś postanowiliśmy stworzyć ogromne kompendium wiedzy dla wszystkich tych którzy zastanawiają się nad skutecznością owych tabletek odchudzających!

Czy tabletki odchudzające są naprawdę skuteczne? Przedstawiamy kompendium wiedzy!

1.Witaminy

Po pierwsze- tabletki odchudzające powinny być prawdziwą bombą witaminową. Szczególnie ważne są witaminy z grupy B, które biorą udział w spalaniu węglowodanów. Witamina B7 wspomaga przetwarzanie kwasów tłuszczowych, a także usprawnia działanie tarczycy, która jest odpowiedzialna za nasz metabolizm. Równie ważna jest witamina C, która bierze udział w syntezie noradrenaliny, która wpływa na proces magazynowania tłuszczu.

Wniosek? Skuteczne tabletki na odchudzanie to takie, które mają w swoim składzie co najmniej wymienione wyżej witaminy. Na rynku, doskonałym preparatem zawierającym opisywane składniki jest African Mango. Znajdziemy w nim witaminy z grupy B, C, ale także E i K. Polecany przez wiele znanych osobistości i specjalistów ze świata sportu. Preparat jest bogaty w błonnik i wyciąg z nasion mango, dzięki czemu znacząco zmniejsza się nasz apetyt. Badania przeprowadzone w 2005 roku udowodniły iż osoby spożywające wyciąg z mango zmniejszyły swoje wymiary o 5%, po zaledwie miesiącu spożywania.

2.Co z tym apetytem?

Wyobraźmy sobie sytuację, w której jemy niewielkie porcje, ćwiczymy… ale mimo to ciągle jesteśmy głodni. Jak długo wytrzymamy w taki sposób? Często powodem dla którego odczuwamy ciągły głód są np. problemy z insuliną. O ile w przypadku chorób pomóc może lekarz, o tyle z chęcią podjadania i miłością do jedzenia, radzić musimy sobie sami. Suplementy, które hamują łaknienie opierają się często na naturalnym błonniku, który poprzez pęcznienie zapełnia znaczną część żołądka. Warto by tego typu tabletka zawierała też w swoim składzie chrom, który wpływa na gospodarkę węglowodanową oraz na insulinozależność tkanek. Według badań przeprowadzonych na terenie USA tabletki, które zmniejszają apetyt mogą spowodować utratę nawet 5kg w ciągu 4 miesięcy, zwłaszcza u osób z poważną otyłością.

Dobrym pomysłem jest wybór preparatu Piperina z Chromem, który doskonale hamuje łaknienie dzięki ekstraktu z czarnego pieprzu i piperyny. Dodatkowo jest bardzo popularny na rynku i łatwo dostępny.

3.Spalacze tłuszczu są ważne

Pamiętajmy iż odchudzanie to nie pozbywanie się wody z organizmu, a redukowanie tkanki tłuszczowej. Tabletki więc mają za zadanie wspomaganie tego procesu. Znajdująca się w preparatach l-karnityna zamienia tłuszcz w niezbędna dla nas energię. Robi to poprzez zwiększenie potencjału mitochondriów, a dodatkowo pomaga w metabolizmie zjedzonych węglowodanów. Badania wykazały iż l-karntyna zwiększa naszą wydajność podczas treningu o 54%. Podobne działanie znajdziemy w zielonej herbacie, która zwiększa możliwość spalonych kalorii w ciągu codziennych aktywności fizycznych.
Połączenie wyżej wymienionych składników, wraz z guaraną, która zawiera ogromną dawkę kofeiny i dostarcza mnóstwa energii, (potrzebnej do np. treningu) daje nam przepis na skuteczny preparat. Wszystkie te składniki znajdziemy w tabletkach Silvets, który dodatkowo pomaga pozbyć się z organizmu wolnych rodników.

4.Jagody Acai i Goji jako magiczne składniki

Najnowsze badania wykazały i podtrzymały rosnącą sławę i pozytywne opinie skierowane wobec jagód acai. Dzięki ogromnej dawce witamin i kwasów omega3 wpływają pozytywnie na układ krwionośny i pokarmowy. Cukier ustapił miejsca antyoksydantom, które opóźniają procesy starzenia. Dzięki wszystkim tym właściwością spalają niechcianą tkanką tłuszczową, a także wpływają na poziom serotoniny i endorfin we krwi.
Nie bez powodu naukowcy i dietetycy zalecają spożywanie jagód z jogurtem, innymi owocami, czy nawet samodzielnie. W poszukiwaniu środka idealnego, który będzie zawierał w swoim składzie jagody acai warto sięgnąć po Acai Berry Extreme. Oprócz skuteczności, popartej badaniami nad owocem jagody, jednocześnie jest przystępnym cenowo i w 100% naturalnym produktem. Bratem bliźniakiem można nazwać nasiona Goji, które uprawiane są przez Chińczyków od ponad 2tys lat Tabletki GojiBerry zawierają w sobie witaminy B i C, oraz magnez, żelazo i wapń, dzięki czemu są idealnym uzupełnieniem diety.

5.Tabletki naprawdę są skuteczne

Skuteczność wielu tabletek i preparatów jest udowodnione naukowo, ważne jednak by wybierać te sprawdzone i rekomendowane przez wielu specjalistów. Zwracajmy uwagę na faktycznie działanie, skład i naturalność produktu. Jak widać powyżej, jest wiele składników,które pomogą nam w procesie odchudzania i co ważniejsze, są one chętnie umieszczane przez najlepsze marki.

Dobrym pomysłem,przed ostatecznym zakupem jest przeczytania rankingów najskuteczniejszych tabletek na odchudzanie, tak by móc wybrać najlepszy i najbardziej rekomendowany produkt.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.