Patronat Medialny – Dieta Paleo – naturalna dieta naszych przodków, Mickey Trescott

Patronatem medialnym objęliśmy kolejną pozycję literacką dzięki której uzyskasz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię problemów. Jeśli czujesz brak energii, ospałość, wypadanie włosów, bóle i depresję to sygnał, że dzieje się coś z Twoim organizmem.Choroba Hashimoto, celiakia, łuszczyca, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, bielactwo, toczeń, sarkoidoza – to tylko niektóre z chorób autoimmunologicznych, jakie są często diagnozowane. Co zrobić, aby poczuć się lepiej? Na początku powinieneś przyjrzeć się swojemu jadłospisowi!

Dieta i efekty

Dzięki tej książce przekonasz się, jaki korzystny wpływ na Twoje zdrowie będzie miało przejście na dietę Paleo oraz to, że zastosujesz protokół autoimmunologiczny, który pomoże w wyleczeniu jelit. Eksperci od zdrowego ożywiania coraz częściej wskazują bowiem na związek chorób autoimmunologicznych z kondycją jelit, ich przepuszczalnością czy dysbiozą.

Zdrowe odżywianie i zmiana stylu życia prostsze niż kiedykolwiek!

Podstawą uzdrowienia chorób przewlekłych jest dieta naszych przodków, czyli popularna i sprawdzona dieta Paleo. Jakie są zasady diety Paleo?

  • wyrzucasz ze swojej lodówki, kuchni i spiżarni wszystkie produkty zbożowe, rafinowany cukier, oleje roślinne, nabiał, gotowe dania, żywność wzbogacaną chemicznie.

Jakie produkty można jeść na diecie Paleo?

Stawiasz na mięso zwierząt pochodzących z wolnego wypasu, ryby poławiane w ich naturalnym środowisku, podroby, bulion kostny, fermentowaną żywność, warzywa i owoce. Autorka, która wygrała z chorobą Hashimoto i celiakią, w tej książce przekona Cię, że warto pójść o krok dalej i zastosować protokół autoimmunologiczny. Polega on na wykluczeniu z jadłospisu także jajek, orzechów, nasion i warzyw psiankowatych. Teraz już znasz zasady diety Paleo!

 

9788381685818

>>>Kup teraz<<<

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest