Najpopularniejsze mity o fit cateringu dietetycznym

Nietrudno zauważyć, że fit catering dietetyczny zyskuje na popularności. Pojawia się coraz więcej zwolenników tego jakże wygodnego i zdrowego sposobu odżywiania. Nie bez powodu tak się dzieje. Dieta pudełkowa posiada wiele zalet. Jednak wiele osób ma pewne obawy i zastrzeżenia co do niej. W Internecie i wśród opinii publicznej krążą pewne mity dotyczące tej diety. My postaramy się przybliżyć nieco fenomen cateringu dietetycznego oraz zdemaskujemy nieprawdziwe pogłoski na jego temat. Zainteresowany? Sprawdź!

Posiłki z diety pudełkowej nie są zbilansowane

Fit catering dietetyczny jest przygotowywany pod okiem doświadczonego szefa kuchni i kucharzy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby przyrządzić zdrowe i smaczne potrawy. Kucharze i dietetycy kliniczni codziennie sporządzają zróżnicowane i zbilansowane posiłki. Muszą one w pełni odpowiadać indywidualnym potrzebom klienta. Co istotne, wszystkie dania posiadają właściwości odżywcze oraz odpowiednią kaloryczność dostosowaną do danego organizmu.

Dania nie są przygotowywane przez dietetyka

Catering Be Diet to sprawdzone i przebadane pod kątem zdrowotności miejsce, gdzie można zamówić dietę pudełkową. Wszystkie dania są przechowywane przez wykwalifikowanych dietetyków. Posiadają oni odpowiednie wykształcenie, które służy wykonaniu właściwej analizy planu żywienia pacjentów. Wymogu tego nie da się obejść, ponieważ jest to z góry narzucone przez sanepid.

Dieta pudełkowa jest bardzo kosztowna

Wiele osób nie chce spróbować diety pudełkowej, ponieważ uważa iż jest to kosztowna inwestycja. Owszem płatność za okresowe korzystanie z tego sposobu żywienia jest często dokonywana jednorazowa. I nie jedna osoba może stwierdzić, że koszt ten przekracza możliwości budżetowe. Jednak warto zastanowić się ile miesięcznie wydajemy na artykuły wykorzystywane do sporządzania posiłków. Najprawdopodobniej kwota ta będzie zbliżona do tej, którą należy zapłacić za miesięczny pakiet fit cateringu dietetycznego.

Posiłki z cateringu dietetycznego są niesmaczne

To wielki mit. Wszystkie posiłki są ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Przed sporządzeniem planu żywienia osoba zainteresowana przychodzi na konsultację z dietetykiem. Wtedy lekarz zaznacza wszelkie produkty, na które pacjent jest uczulony lub po prostu za nimi nie przepada. Catering dietetyczny to nie dieta rygorystyczna tylko racjonalne odżywianie. I należy o tym pamiętać. Wszystkie posiłki są przygotowane w taki sposób, aby były smaczne i zróżnicowane każdego dnia.

Fit catering dietetyczny nie jest do końca zdrowy

Przygotowywane potrawy są zawsze świeże i sprawdzone. Są one przygotowywane wedle receptur, z zachowaniem najwyższej jakości. Dania są przyrządzane ze świeżych składników. Transport diety pudełkowej przebiega w ściśle określonych warunkach z wykorzystaniem chłodni. Catering dietetyczny jest dostarczany do klienta raz na dzień, dlatego pewne potrawy wymagają podgrzania. Jednak mimo wszystko nie tracą one na jakości.

Mity dotyczące fit cateringu dietetycznego zostały obalone. Ten sposób codziennego odżywiania jest naprawdę zdrowy, racjonalny a przede wszystkim wygodny. Codzienne przygotowywanie zbilansowanych i zróżnicowany posiłków potrafi być czasochłonne. Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które gwarantuje 5 zdrowych posiłków dziennie dopasowanych ściśle do indywidualnych preferencji klienta oraz zapotrzebowania jego organizmu. Warto zatem spróbować i osobiście przekonać się o zaletach cateringu dietetycznego z Be Diet Catering.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *