Dieta Sandruni – na czym polega?

Chęć pozbycia się nadmiaru kilogramów w wielu przypadkach jest tak duża, że uciekamy się do różnych metod, które mają zagwarantować nam szybki spadek wagi. Jedną z diet, która ma nam w tym pomóc jest dieta Sandruni.

Na czym polega i czy warto z niej skorzystać?

Powodem dla którego dieta Sandruni cieszy się dużą popularnością wśród internatów jest fakt, iż jej autorka zrzuciła 10 kilogramów w miesiąc. Opiera się na kilku prostych zasadach, takich jak: regularne posiłki, spora ilość warzyw i owoców w jadłospisie, minimum 2 litry wody dziennie i zwiększenie aktywności fizycznej. Powyższe reguły znajdziemy w niemal każdym poradniku poświęconemu zdrowemu trybowi życia, ale dieta Sandruni jest wzbogacona o jeden składnik, któremu przypisywane są niemal magiczne właściwości.

Mowa tutaj o wyciągu z afrykańskiego mango. Jest to suplement diety, który ma wspomóc cały proces odchudzania się i który jest fundamentalnym elementem diety Sandruni. Ekstrakt jest źródłem sporej ilości białka, dlatego ma znaczący wpływ na poprawę metabolizmu, a co za tym idzie – może przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej. Co istotne, afrykańskie mango już od dłuższego czasu cieszy się sporą popularnością w Stanach Zjednoczonych i jego właściwości wspomagające odchudzanie się zostały kilkakrotnie przebadane. Nie jest to zatem nowy produkt, o którym nikt wcześniej nie słyszał.

Jednak czy dieta, która nie podaje żadnych rzeczowych szczegółów dotyczących odżywiania się powinna być traktowana poważnie?

W dodatku o autorce wiadomo właściwie tylko to, że w miesiąc schudła 10 kilogramów, co jest bardzo dużym spadkiem wagi w bardzo krótkim czasie. Może to wywołać poważne zaburzenia w organizmie i bardziej nam zaszkodzić, niż pomóc. Warto też podkreślić, że samo mango afrykańskie jest jedynie suplementem diety, które zwykle stanowią wyłącznie dodatek i pomagają nam w uzupełnieniu witamin, czy minerałów.

Reasumując, kusząca wizja utraty zbędnych kilogramów w krótkim czasie i bez większych wyrzeczeń brzmi jak sen. Jednak każda dieta, na którą się decydujemy, powinna być bardzo przemyślana i dobrana tak, aby nie zaszkodzić naszemu zdrowiu. Zanim więc zdecydujesz się na nie do końca sprawdzoną dietę Sandruni, zalecamy nastawienie się na bardziej czasochłonny proces odchudzania się, ale za to pewny i rozsądny.Dieta Sandruni – na czym polega?
5 (100%) 2 głosów

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Hej! Poczekaj chwilkę :)

Zapisz się do naszego fit newslettera i zostańmy w stałym kontakcie. Nie spamujemy!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera na mój adres email