African Mango Slim – najsilniejszy ekstrakt na odchudzanie?

Naturalne środki odchudzające zdobyły ogromną popularność. Nic dziwnego – im bardziej świat zalewa nas „plastikiem”, tym bardziej ludzie pragną wrócić do korzeni i szukają naturalnych rozwiązań. Pomaga w tym nauka, która odkrywa sekrety egzotycznych roślin, do tej pory znane tylko nielicznym. Często rośliny te mają fenomenalne właściwości. Przykładem jest mango afrykańskie – African mango, które stało się podstawą skutecznych preparatów na odchudzanie.

Spośród nich klienci szczególnie często wybierają African Mango Slim – wyjątkowo skuteczny produkt, który zawiera w sobie aż 1200 mg ekstraktu z African mango.

Jak działa African mango?

Dlaczego African mango stało się tak popularne? Cóż, odpowiedź jest tylko jedna. Ono po prostu działa!

Mango afrykańskie to roślina o łacińskiej nazwie Irvingia gabonensis, która rośnie na terenach centralnej Afryki. Okazało się, że ta roślina w wyjątkowy sposób działa na metabolizm, mocno go przyśpieszając. Dzięki temu dostarczany pokarm jest od razu trawiony i wykorzystywany, a nie odkładany w postaci tłuszczu. African mango sprawia także, że organizm przechodzi na tryb szybkiego wykorzystania i spalenia już odłożonego tłuszczu. Kolejną ważną zaletą tego owocu jest to, że daje uczucie sytości i powstrzymuje napady apetytu. Te efekty spowodowały tak dużą popularność produktów z African mango.

>>>Sprawdź<<<

Skuteczność potwierdzona badaniami

Ta popularność stała się jeszcze większa, kiedy okazało się, że mango afrykańskie zostało poddane badaniom jako jedna z tak naprawdę niewielu substancji reklamowanych jako szybkie rozwiązanie problemów z wagą.

W pierwszym badaniu, przeprowadzonym na uniwersytecie w Kamerunie (jedna z ojczyzn tego owocu) poddano badaniom 40 osób z nadwagą. 28 osób stosowało wyciąg z owoców, natomiast pozostałe 12 – placebo. Po miesiącu okazało się, że osoby stosujące mango zmniejszyły swoją wagę o średnio 5,26% i była to o wiele większa wartość niż u osób stosujących placebo.

Kolejne badanie przeprowadzono, korzystając z innego wyciągu z mango i na większej liczbie osób, bo aż na 102. Reszta badania była przeprowadzona na podobnych zasadach jak poprzednie. Rezultaty także były zbliżone. Przy stosowaniu African mango, waga wyraźnie się zmniejszyła w porównaniu z wynikami osiągniętymi przez grupę stosującą placebo.

Dlaczego warto wybrać właśnie African Mango Slim?

Tak jak już wspomnieliśmy, na rynku znajduje się dość dużo suplementów opartych na ekstrakcie z afrykańskiego mango. Jakie cechy wyróżniają African Mango Slim od całej reszty?

Po pierwsze w dziennej porcji African Mango Slim znajduje się aż 1200 mg ekstraktu. To odpowiada aż 12 gr owoców mango! Jest to zdecydowanie jedna z największych porcji dostępnych na rynku, która znakomicie wspomaga odchudzanie.

Kolejna zaleta African Mango Slim wiąże się z tym, że ten preparat jest pozbawiony wszelkich niepotrzebnych dodatków. Nie ma w nim konserwantów, barwników, aromatów i wypełniaczy. W środku każdej kapsułki znajduje się sam czysty ekstrakt z African mango.

Podsumowując African Mango Slim:

  • przyśpiesza metabolizm
  • skutecznie pomaga spalić tłuszcz np. z ud i brzucha
  • hamuje apetyt
  • wspomaga trawienie
  • jedna z największych dawek ekstraktu z african mango na rynku
  • brak zbędnych, dodatkowych substancji

Pakiety

Producent oferuje różne opcje zamówienia, różniące się ilością opakowań – w zależności od tego przez jaki czas chcemy stosować preparat. Oczywiście dłuższy czas to większy spadek wagi, a w tym przypadku także… paradoksalnie większa oszczędność. Większe pakiety bowiem zawierają darmowe opakowania.

Ocen ten wpis

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *